Диск алмазний шліфувальний гнучкий GRANITE GM Ø100 мм P400 на липучці 2800 об/хв (9-10-040)
Диск алмазний шліфувальний гнучкий Granite GM призначений для швидкого та якісного шліфування домішок у камені. Диск рекомендується для роботи на ультразвукових шліфувальних верстатах. Він має підвищену міцність та зносостійкість. Має високу продуктивність, відмінно видаляє домішки і забезпечує хороший результат шліфування. Диск має товщину пластини 2 мм. Тип монтажу липучки. Діаметр диска дорівнює 100 мм. Диск має грануляцію P400. Швидкість обертання 2800 об/хв.
• обробка граніту, керамограніту, мармуру, кераміки, каменю, плитки, кахлю, скла та штучного каменю до дзеркального блиску.
• висота сегмента 2.7–3.0 мм
Призначений для обробки граніту, керамограніту, мармуру, кераміки, каменю, плитки, кахлю, скла та штучного каменю до дзеркального блиску.
Характеристики
- Торговая марка: GRANITE
- Країна: КНР
- Вага: 0.045 кг
- Діаметр, мм: 100
- Зерно: 400
- Швидкість обертання, об/хв: 2800
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
