Каталог товарів
Клієнту
Тема сайту:
+38 (097) 612-28-72
Наша адреса
м.Івано-Франківськ вул.Джохара Дудаєва 10А, офіс 5
Телефони
Графік роботи
  • Пн-Пт: з 9 до 18
  • Сб: з 10 до 17
  • Нд: з 11 до 16
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Відеопанель ARNY AVP-NG433-RF 2 MPX Graphite

Виробник: Arny Код товару: 1386
0
Все про товар
Опис
Відгуки 0
Питання0
В наявності
3 570.00 ₴
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Доставка
Новою Поштою у відділення та поштомати
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
при отриманні при отриманні
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів без вихідних
Відеопанель ARNY AVP-NG433-RF 2 MPX Graphite
3 570.00 ₴
Опис

<сильний> Опис відео панель ARNY AVP-NG433-РФ 2 MPX графіт <Р> ARNY AVP-NG433-РФ 2 MPX & NBSP; – відкрите відео панель з зчитувачем. Антивандальний металевий корпус доступний у трьох різних варіантах обробки: золото, срібло, графіт. Включає в себе два змінних кришок передніх в світлому і темному дизайні. Панель сумісна не тільки з Арні домофонами, а й з устаткуванням інших марок, які використовують підключення до чьотирьох.

 

<сильний> Особливості AVP-NG433-RF 2 MPX зовнішньої панелі <Р> Дзвінок панелі преміум дизайн для відеосистем інтерком для одного абонента. Металевий антивандальний корпус доступний у трьох кольорах. Набір включає в себе два змінних кришок передній панелі & Ndash; один запалювати, інший темний. Пристрій керує одним електричним замком. Він монтується над головою. <Р> Відео панель ARNY AVP-NG433-РФ 2 MPX & NBSP; оснащений AHD-М камерою з роздільною здатністю 1920х1080. Видимість 140 °. Об'єктив відеокамери захищений ударостійким склом. Пристрій оснащений ІЧ-підсвічуванням і автоматично перемикається в нічний режим. <Р> Основна особливість моделі MPX & NBSP AVP-NG433-РФ 2; – вбудований в EM-Marin типу RFID зчитувач карт з контролером доступу. Максимальна кількість підключаються карт і Ndash; 48 в тому числі майстер-карти. Область читання знаходиться під кнопкою виклику сенсорний. Його підсвічування також діє як індикатор реакцій читача до RFID-карт. <Р> Щоб включити режим і прати карти програмування контролера з пам'яті, за допомогою кнопки на задній панелі пристрою. Існує також регулятор гучності, кабель для підключення до внутрішнього зв'язку, зовнішнього джерела живлення, електричного замку і шині Уеіганда.

 

<сильні> Технічні характеристики ARNY AVP-NG433-РФ 2 MPX:
  • відеокамера 1920x1080px <Літій> стандарт відео ЕН-М <Літій> видимість 140 °
  • сенсорна кнопка виклику з підсвічуванням
  • зчитувач RFID карт EM-Marin <Літій> Ємність контролера доступу 47 карт + 1 майстер-карти <Літій> інфрачервоне підсвічування
  • день і ніч режими зйомки <Літій> матеріал корпусу: метал
  • антивандальний <Літій> 2 декоративні змінні панелі
  • колір: шампанське, срібло, графіт <Літій> типу чьотирьох селекторного зв'язку <Літій> розміри 48x133x19mm <Літій> робоча температура від -30 ° C до 50 ° C <Літій> вага 350 г

Відгуки

Відгуків про цей товар ще не було.

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

3 570.00 ₴