Євкаліпт є незамінним засобом для позбавлення від багатьох патогенних мікроорганізмів, таких як стафілококи, дизентерійна паличка та стрептококки. Він зупиняє поширення трихомонад, яке вражає статеві шляхи і досить важко лікується, а також міко-бактерий туберкульозу. Крім усього іншого, не замінимо за підозри на пропасницю, спричинену малярією. А створений настій з евкаліпта служить засобом, що знімає почервоніння і рятує від сверблячки, викликаного укусом насекомого. Відвар евкаліпта застосовують у випадках гастриту зі зниженою кислотністю, а також хворобливих відчуттях в області кишечника. Необхідно взяти дві столові ложки листя евкаліпту (це буде приблизно десять грамів), покласти їх у кастрюлю з емалі і додати склянку кип'ятку (близько двохсот мілілітрів), зверху накрити кришкою, а після цього поставити на водяну баню на півгодини. Потім залишити остигати хвилин на десять у кімнаті, після чого пропустити через марлю або ситячко. Потім отримане віджати.
Готовий склад довести кількістю до двохсот мілілітрів за допомогою кип'яченої води. Тримати складу у прохолоді максимум – сорок вісім годин. Пити по четверті склянки після їжі тричі на день теплий склад. Він знімає запалення, а також є антисептиком. Можна застосовувати для полоскання або інгаляцій, додаючи в склянку води столову ложку складу.
Настоянка евкаліпту використовується для лікування грипу та застуди, кашлю та захворювань дихальних шляхів, гнійного маститу та гнійничкових захворювань на поверхні тіла, флегмон. Вона знімає запалення, а також є антисептичним засобом. Також, незамінна при виразці шийки матки та ерозії. Використовувати так: на склянку кип'яченої води кімнатної температури додати чайну ложку настоянки. Також, настойкою можна розтиратися при ревматизмі чи радикуліті, а також невралгіях.
Протипоказання:
Зазвичай, негативного впливу на організм людини від евкаліпта і містять його лікарські засоби, не помічено. Природно, за умови чіткого дотримання інструкції щодо застосування. Не рекомендують використовувати всередину при таких захворюваннях як тяжке ураження нірок або печінки. Використання всередину також не сприятливо для дітей віком до двох років. Протипоказання до інгаляцій для хворих на кашлюк, бронхіальну астму та спазми дихальних шляхів. Також, для вагітних застосування ефірних олій, в тому числі й евкаліптової, допустимо тільки після попередньої консультації з лікарем, а після неї – використання повинно бути максимально акуратним і чітко дотримуючись інструкції.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.