0
0

Ваш кошик порожній :(
Політика конфіденційності

Адміністрація Інтернет-магазину гарантує повну конфіденційність інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 № 2297-VI

Інтернет-магазин гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання отриманого замовлення. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в зазначений термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання щодо авторизації – реєстрації в магазині – пишіть на нашу адресу електронної пошти – pbaymarket@gmail.com, і ми завжди допоможемо Вам!

УВАГА! Співробітники інтернет-магазину PbayMarket ніколи не попросять у Вас дані пластикової картки або інші конфіденційні реквізити.