0
0

Ваш кошик порожній :(

Інтернет супермаркет PbayMarket (далі – Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті https://pbay-market.com.ua, Покупець погоджується із цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті https://pbay-market.com.ua.

Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3 Реєструючись на сайті https://pbay-market.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та свої контактні дані.


2. ПРИЙОМ И ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1. Замовлення приймаються через сайт https://pbay-market.com.ua, а також за телефоном +38 097 612 28 72

2.2. Час прийому дзвінків та обробки замовлень:

Понеділок-п'ятниця з 9.00 до 20.00

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийнято автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати та доставки.

2.4 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину за телефоном (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку тощо).


3. ДОСТАВКА И ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка та оплата".

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення тощо) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин https://pbay-market.com.ua не бере на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних із несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитись від замовлення в день його оформлення, зв'язавшись з оператором інтернет-магазину https://pbay-market.com.ua.


4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість та якість отриманого товару.

Відповідно до Закону України про Захист прав споживачів та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (додаток №3 – перелік товарів), косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів, що не підлягають поверненню чи обміну.


5. ТЕРМІНИ ГАРАНТІЇ.

5.1 З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні терміни гарантії, Покупець при оформленні замовлення повинен уточнити у представника інтернет-магазину гарантійні терміни на товари, щоб уникнути непорозумінь.

5.2. Встановлений виробником гарантійний термін обчислюється з дня отримання товару Покупцем або надсилання товару Покупцю через обрану Покупцем службу доставки.


6. ВИПИСКА ЧЕКА.

6.1. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це у процесі оформлення замовлення або погодити з оператором інтернет-магазину за одним із контактних телефонів, вказаних на сайті https://pbay-market.com.ua.


7. УМОВИ УГОДИ.

7.1 Інтернет-магазин https://pbay-market.com.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.

7.2 Інтернет-магазин https://pbay-market.com.ua зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.


8.ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

8.1 Інтернет-магазин https://pbay-market.com.ua у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них товарів та цін.

8.2 Інтернет-магазин https://pbay-market.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання або неможливості використання цього сайту.