Прикраси з кістки у різних культурах були символами перемоги, сили, життя та смерті, нагадуванням про минущість усього.
У буддійських та індуїстських тантричних традиціях вони символізували трансформацію гніву та прив’язаності в досконалість Просвітлення, вихід за межі дуального ілюзорного сприйняття. Просвітлені будди в тибетській традиції Ваджраяни зображуються з кістяними прикрасами, які символізують реалізацію досконалих якостей ума та методи роботи з внутрішніми енергіями, що дають практикуючому осягнення єдності простору і блаженства.
Вирізана вручну на браслеті мантра ОМ МАНІ ПЕМЕ ХУНГ – найпопулярніша мантра в Тибеті, що усуває причини всіх майбутніх страждань – бентежні емоції. Шестискладова мантра боддхісаттви співчуття Авалокітешвари має глибокий сакральний зміст – вона уособлює чистоту тіла, мови та ума Будди. ОМ усуває гордість та марнославство, МА – ревнощі та заздрість, НІ – прив’язаність та егоїстичні бажання, ПЕ розсіює незнання та глупоту, МЕ розчиняє жадібність, ХУНГ трансформує ненависть та злість.
Дві мушлі по краях мантри – символ вчення Будди, його глибокої мудрості. У давній Індії, як і в багатьох інших країнах Азії, морські мушлі виконували роль музичних інструментів у ритуальних пуджах. Глибокий і потужний звук мушлі й досі використовують у монастирях Тибету для пробудження свідомості та настрою на медитацію.
Матеріал: кістка яка
Основа - чорна нитка з вузлом, що затягується.
Ручна робота. Непал
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.