ВАЖЛИВО! Ця гра є гумористичним продуктом і не спонукає до вчинення будь-яких дій. Гра розроблена європейськими авторами різних переконань і не примушує гравців до будь-чого, окрім веселого проведення часу. Ми глибоко засуджуємо вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів і заборонених препаратів, а також насильницькі дії по відношенню до осіб і майна. Всі ілюстрації гри є плодом уяви авторів, будь-які збіги з реальними людьми або предметами випадкові.
Опис: Не впусти мило! - гра з провокаційним гумором і не менш провокаційною назвою. Тут немає переможців, проте завжди є один програвший. А мета гри - не впустити мило на стіл. ;)
Стисло про правила: Хтось із гравців бере на себе роль дилера. Він знаходить одну карту мила у колоді і видає її гравцеві з найгарнішою дупою. Після цього дилер перемішує колоду і видає по 5 випадкових карт кожному гравцеві (або по 4, якщо ви граєте вшістьох). Решту карт потрібно покласти стопкою по центру столу сорочкою вгору - це колода. Гра починається - гравець, якому було видано окреме мило, ходить першим. Гравці ходять по черзі за годинниковою стрілкою і в свій хід розігрують одну карту з руки (тільки одну). Ця карта відправляється в скидання (окрема стопка карт, що лежать в відкриту поруч з колодою), і після цього розігрується її ефект. Не потрібно добирати в руку карти з колоди, якщо цього не сказано в розіграній карті. Карти мила розігруються, тільки якщо у вас більше немає ніяких варіантів - ви кидаєте мило, упс!
Як не програти? Якщо ви позбудетеся усіх своїх карт, то потрапите в «чисту зону». Гравці в «чистій зоні» не можуть стати метою карт інших гравців. Гра закінчиться, коли один з гравців упустить карту мила на стіл (зіграє карту мила) або всього один гравець залишиться не в «чистій зоні». Той, хто програв починає наступну партію з зайвою картою мила.
Важливо!
- Є кілька карт (наприклад, «Адвокатеса»), метою яких є можливість вибрати гравця в «чистій зоні»;
- Якщо в колоді закінчилися карти, вона не замішується знову, гравці дограють партію з тими картами, що є у них на руках;
- Якщо умови карти не можуть бути виконані, карту можна розіграти, проігнорувавши її ефект. Приклад: Карту «Жучок» можна розіграти, навіть якщо у вас на руці немає інших карт, карту «Терпила» - навіть якщо в колоді немає карт, а карту «Цигарки» - навіть якщо вам нема чого віддати.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.