









Рекомендуємо купити напівпрозору сорочку Obsessive Claussica, яка розбурхує почуття вашого партнера та спонукає провести незабутній час разом.
Дивовижний крій цієї сорочки підкреслює силует і додає характеру всьому образу. Ліф із глибоким вирізом оформлений білими пушитими помпонами. Мереживний малюнок гарно окреслює груди. Для зручності бретельки сорочки можна відрегулювати. Напівпрозорий матеріал легкою хвилею струменить тілом. Спинка сорочки відкрита.
Попри відверто сексуальний вигляд, напівпрозора сорочка Obsessive Claussica ідеально підійде як новорічний образ у ліжку, а також як домашній одяг або аксесуар для сну завдяки м'яким матеріалам, з яких він пошитий. Звичайно, ми не можемо обіцяти, що такий напрямний річ затримається на вас довго. І це так розбурхує!
Напівпрозора сорочка Obsessive Claussica упакована в гарну коробку, тому можете сміливо замовити її на подарунок подрузі.
Спідня білизна Obsessive популярна в понад 60 країнах світу, тому що Obsessive — про безумовну ніжність, чуттєвість і сексуальність. Це комфорт і якість, елегантність і пристрасть. Білизна Obsessive пошита з високоякісних, м'яких матеріалів, тому її можна одягати не тільки для інтимних зустрічей, але й носити щодня.
Щоб ніжні вироби довго зберігали свій зовнішній вигляд, не втрачали форму та колір, виробник рекомендує прати та сушити білизну відповідно до інструкцій.
XS/S: об'єм грудей — від 74 до 94 см, довжина — 102 см.
M/L: об'єм грудей — від 84 до 104 см, довжина — 106 см.
XL/2XL: об'єм грудей — від 94 до 114 см, довжина — 110 см.
Склад: 90% — поліамід, 10% — еластан.
Догляд: ручне прання за 30 °C.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.